Kūrybinė vasaros dienos stovykla

779A0351

Mergaites ir berniukus kviečiame į vasaros dienos stovyklą Vilniuje, kurioje gilinsime baleto, aktorinio meistriškumo žinias, užsiimsime gimnastika. Taip pat kiekvieną dieną lauks malonūs siurprizai – įvairūs ir netikėti užsiėmimai: kitų šokių stilių pamokos, baseinas, rankdarbiai bei daug kitų smagių užsiėmimų. Laiką leisime pažintiniuose pasivaikščiojimuose bei ekskursijose. Užsiėmimus ves profesionalūs savo srities specialistai, kurie mielai dalinsis savo patirtimi. Be to, kūrybinę stovyklą pabaigsime įspūdingu pasirodymu. Bus surengta smagiausių fotoakimirkų paroda.

Stovyklų vietos:

Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademija Olandų g. 6, Vilnius
Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademija Bieliūnų g. 1, Vilnius

Vasaros stovyklos vyks:

Birželio 18-29 d. (užsiėmimai vyksta darbo dienomis, savaitgalius leidžiame su šeima)
Liepos 9-20 d. (užsiėmimai vyksta darbo dienomis, savaitgalius leidžiame su šeima)

Užsiėmimų laikas: renkamės nuo 9.30 iki 10 val. užsiėmimų pabaiga – 17 val. Yra galimybė, už papildomą simbolinį mokesti atvesti vaikus ir nuo 8 val.

Priimami vaikai nuo 5 iki 15 metų. Mielai kviečiame mūsų studijos narius ir visus, kuriems įdomios baleto ir teatro kūrybos paslaptys.

Stovyklos kaina, į kurią įskaičiuotas 10 darbo dienų ugdymas, 3-4 specializuoti užsiėmimai per dieną, užsiėmimo ir ugdymo priemonės, dienos maitinimas (priešpiečiai, pietūs ir pavakariai) – 299 EUR

Leave a Reply

Your email address will not be published.