Kviečiame mokytis Argentinietiško tango!

21146991_10214360629318650_1721321114_o

Jau antrus metus Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademija atveria duris Argentinietiškam tango. Sunku įsivaizduoti du labiau vienas nuo kito nutolusius šokio stilius nei baletas ir Argentinietiškas tango. Tačiau jei baletas  vadinamas scenos šokių karaliumi, tai Argentinietiškas tango – socialinių šokių karalius!

Gimęs varginguose Buenos Airių priemiesčiuose, patyręs daugybę įtakų, išgyvenęs paniekos ir garbinimo periodus, Argentinietiškas tango dabar yra tarsi „bendrinė kalba“, kurios kantriai mokosi žmonės įvairiuose pasaulio kampeliuose, o susitikę šokių aikštelėje susikalba be žodžių! Tą, kuris šoka tango, pažinsi iš to, kad jo kelioniniame lagamine visada atsiras vietos šokių bateliams.

Tango yra kartu ir paprastas ir neišsemiamų galimybių šokis. Jo esmė ir malonumas liks nesuprantamas tam, kuris niekada tango nešoko ir net nebandė. Sakoma, kad tango žavesys ne sudėtingose figūrose, ne dailiuose aukštakulniuose ir net ne elegantiškose šokėjų pozose. Kur toji tango paslaptis? Kviečiame mokytis Tango ir rasti savo atsakymą!

Pirmoji pamoka – rugsėjo 14 d.  20:15 val. Pirmoji pamoka NEMOKAMA. Kviečiame vyrus ir moteris (galima ateiti ir be poros, tačiau mokantis toliau pora bus reikalinga). Reikalinga judesių nevaržanti apranga ir lengvi bateliai persiauti.

Kontaktinis asmuo: Lina Pavalkytė, tel. 8 611 55081, el. p.  lina.pavalkyte@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.