Emilja Karosaitė

Klasikinio šokio mokytoja
Emilja Karosaitė

2019 m. Baigusi vidurinę mokyklą įstojo į Lietuvos Muzikos ir Teatro akademiją, kurioje dar vis studijuoja Šiuolaikinio šokio bei gretutines pedagogikos specialybes.

2020 m. Išvyko į Nacionalinę muzikos ir šokio konservatoriją Lyone, Prancūzijoje (Conservatoire national Supérieur Musique et Danse de Lyon), kurioje metus tobulino šiuolaikinio ir klasikinio šokio gebėjimus ir žinias su dėstytojais Fabienne Donnio, Pierre Darde bei šoko Collectif A/R spektaklio “Home” pastatyme.

Patirtį ir įgūdžius tobulino seminaruose, Vasaros šokio mokyklose menų spaustuvėje, Low Air Nidos kolonijos žiemos stovyklose su įvairiais Lietuvos ir užsienio mokytojais. Dalyvavo seminaruose su Arina Trostyanetskaja (Klasikinio šokio technika), Natalia Iwaniec (Gaga technika, Lenkija), Roser Lopez Espinosa (šiuolaikinio šokio, žemės technika, Ispanija), Bruno Caverna (“Play – Fight” technika, Brazilija) ir kt.

Šiuo metu savo žiniomis bei scenine patirtimi dalinasi ir vaikus baleto paslapčių moko Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademijoje.