Kristina Galalytė – Siutilienė

Klasikinio šokio mokytoja
Kristina Galalytė – Siutilienė

2003 m. baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto artisto mokymo programą su klasikinio šokio specializacija ir jai buvo suteikta baleto artistės kvalifikacija. 2005 m. įstojo ir mokslus tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurioje 2009 m. baigė vaidybos (choreografijos) studijas ir įgijo teatro bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat jai buvo suteikta choreografo profesinė kvalifikacija.

Jau 2004 m. Kristina buvo pakviesta dirbti į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą baleto soliste. Šiame teatre sukūrė šiuos vaidmenis:  Pelių karalienė – balete „Spragtukas“, Didžiosios gulbės – spektaklyje „Gulbių ežeras“, Grand pass – balete „Bajederė“, Akmenys – balete „Miegančioji gražuolė“, Doli – spektaklyje „Ana Karenina“. 

Dirbant Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre dalyvavo įvairiuose festivaliuose ir gastrolėse šoko šiose šalyse: Ispanija, Turkija, Italija, Vokietija, Slovėnija, Rusija ir kt.

Nuo 2004 m. Kristina Galalytė buvo Andželikos Cholinos šokio teatro šokėja, kūrusi vaidmenis spektakliuose „Vyrai ir moterys“, „Moterų dainos“, „Karmen“, „Žmonės“, „Ana Karenina“, „Otelas“ ir kt.

Dirbo projekte „Kūrybinis impulsas“, plėtė savo akiratį kaip šokėja ir choreografė.

Intensyviai kelia savo kvalifikaciją – dalyvavo „Prancūzų klasikinio baleto technikos” mokymų seminaruose kuriuos vedė Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos dėstytojai Veronique Vialar ir Guy Vareilhes.

Kaip sako pati Kristina – ji pareiginga ir atsidavusi darbui, labai atsakingai žiūri į jai patikėtas užduotis bei stengiuosi kiekvieną darbą atlikti kuo geriau. Myliu šokį ir muziką todėl noriu toliau vystyti savo žinias bei dalintis davo scenine patirtimi ir mokyti vaikus baleto paslapčių Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademijoje.