Eglė Zinkevičienė

Gimnastikos trenerė
Eglė Zinkevičienė

1996 m. baigė Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, suteiktas baleto artisto kvalifikacija.

2001 m. baigė Lietuvos edukologijos universiteto Kūno kultūros studijų programą, suteiktas sporto bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir mokytojo kvalifikacija.

2004 m. baigė studijas Lietuvos teisės universitete pagal Teisės ir valdymo programą, suteiktas teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Jau daugiau nei 20 metų darbo patirtis su vaikais. Eglė Zinkevičienė dirbo Vilniaus gimnastikos mokykloje, trenere, choreografe, Nacionalinės mokėjimo agentūros vyriausiąja specialiste, Advokatų kontoroje Zabiela, Zabielaitė ir partneriai, advokato asistente, o dabar dirba Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Sporto skyriaus Koncertinės gimnastikos trenere.

Gimnastika – tai šokio ir sporto sintezė, įvadas į vaiko judesių koordinacijos, kūno laikysenos, muzikalumo ir kūrybiškumo ugdymą. Vaikai susipažįsta su klasikinio šokio pagrindais, koreguoja netaisyklingą laikyseną, atlieka įvairius lansktumo ir tempimo pratimus ir taiso šleivapėdystę. Gimnastikos pratimai parenkami atsižvelgiant į vaiko amžių bei fizinį pasirengimą (lankstumą, raumenų tvirtumą ir kt.). Sportuojant sustiprėja vaikų kūno raumenys, jie išmoksta siekti tikslo, nugalėti nepasitikėjimą savimi, išsiugdo valią ir ryžtą.