Neringa Šatrauskaitė

Klasikinio šokio mokytoja
Neringa Šatrauskaitė

2011 m. baigusi Alytaus Putinų gimnaziją,Neringa šokio mokslus studijavo ir 2016 m. sėkmingai baigė  Lietuvos edukologijos universiteto šokio pedagogikos bakalauro studijas.

Neringą šokis lydi jau labai senai. 1999-2011m. šoko šokių kolektyve „Svaja“, nuo 2011-2015 m. buvo Vilniaus Baleto teatro šokėja. Iki dabar vaidmenis kuria Domino teatre ir  A. Cholinos teatre, yra valstybinio ansamblio “Lietuva” šokių artistė bei „Intrus“ šokio teatro atlikėja ir kūrėja.

Neringa Šatkauskaitė yra šokusi šiuose spektakliuose: A. Kurieniaus „Velnio nuotaka“, „Tadas Blinda“, „Paryžiaus katedra“, „Sulamita“, „Mata Hari“, „Geiša“, „Jausmai“, „Diemedžiu žydėsiu“, „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Otelas“, „Original sin“, „Dali y Gala“.

Intensyviai kelia savo kvalifikaciją: 2012 m. dalyvavo seminare „Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos“ (LEU, Profesinių kompetencijų ugdymo institutas). 2012 m. Praktinės ir teorinės šokio seminarų paskaitos (Laisvalaikio  centras šeimai “7 mūzos” ir M.K.Č. baleto skyrius). 2013 m. seminaras „Meninis ugdymas: tradicija, kaita, inovacijos“ (LEU, UMF). 2016 m. Tarptautinė mokslinė metodinė konferencija “Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos” (LEU, Profesinių kompetencijų ugdymo institutas).

Neringa Šatrauskaitė pedagoginį darbą pradėjo dar 2015 m. „Intrus“ šokių studijos šiuolaikinio, show dance, duetinio šokio mokytoja. Taip pat dirbo asmenybės ugdymo centro “Motus” klasikinio ir charakterinio šokių mokytoja. Šiuo metu baleto žiniomis dalinasi ir vaikus baleto paslapčių moko Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademijoje.